Kamera termowizyjna

Lokalizacja wycieku kamerą termowizyjną. tel. 504-746-203, Wrocław

Lokalizacja wycieku wody w mieszkaniu ?

Zanim podejmiemy się kucia kafli należy spróbować metod bez inwazyjnych. Odpowiednia diagnostyka połączona z badaniem przeprowadzonym specjalistycznym sprzętem pozwoli na sprawdzenie poszczególnych odcinku instalacji wodnej w lokalu.
Dużym wsparciem jest kamera termowizyjna, która dzięki swoim możliwością detekcji dostarcza operatorowi danych pozwalających na ocenę sytuacji.

Na czym polegają badania termowizyjne?

Urządzenie pozwala na rejestracje obrazu na podstawie emitowanych fal podczerwieni, które są następnie przetwarzane na obraz termowizyjny. Odwzorowanie emisji promieniowania cieplnego pojawia się na zdjęciu w formie kolorowych termogramów. Większość modeli kamer posiada wbudowana skalę kolorystyczną oraz możliwość odczytu z konkretnego miejsca na które skierujemy wiązkę. Dodatkowo drugim obiektywem jednocześnie jest wykonywane zdjęcie cyfrowe jako miejsce identyfikacji dla obrazu termograficznego.

Pęknięcie rury ? tel. 504-746-203.

Kamera termowizyjna w lokalizacji wycieku odgrywa często kluczową rolę. Miejsca od podwyższonej wilgotności charakteryzują się inną temperaturą niższą lub wyższą od pozostałego otoczenia materiału budowlanego.
Ułatwia wskazanie miejsca nieszczelności rury w kanalizacji. Pęknięcia rur instalacji kanalizacyjnej. Specjalistyczne pomiary pomogą w wskazaniu zalania nawet pod kaflami, co szczególnie przydatne np. w łazience w której dostęp do instalacji wodnej jest nie możliwy z powodu przeprowadzonego remontu i lokalnych przeróbek.

Inne usługi kamerą termowizyjną to również :
Lokalizacja mostków termicznych w budynku a także sprawdzenie szczelności okien i wskazanie miejsc straty ciepła.
Sprawdzenie ogrzewania podłogowe, w tym rozłożenia wężownicy i prawidłowego rozchodzenia się ciepła w pomieszczeniu.
Identyfikacja usterek elektryczny w szafie bezpiecznikowej i rozdzielczej poprzez wskazanie miejsc z podwyższoną temperaturą.
Kontrola maszyn i mechanizmów przed przegrzaniem oraz temperatury silników.
Inspekcja budowlana i sprawdzenie mieszkania przed kupnem.

Pogotowie kanalizacyjne. Cennik usług badania kamerą termowizyjną.

tel. 504-746-203. Wrocław. Psie Pole, Krzyki, Fabryczna, Śródmieście, Stare Miasto, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów.

http://przepychanietoalet-rur.pl/lokalizacja-wycieku