Sprzęt

Usługi hydraulika, Wrocław.

Nasze zaplecze sprzętowe pozwalające na wykonanie usługi.

Urządzenia do czyszczenia kanalizacji.

G-TOOLS AG100
Przepychacz bębnowy sprężyna. To profesjonalna maszyna bębnowa do linii odpływowych od 30mm do 100mm posiadająca sprężynę o długości 25 metrów pozwala na udrożnienie długich odcinków kanalizacji i odcinkach na przy domu jednorodzinnym.

RIDGID K45
Spirala elektryczna z rdzeniem i bębnem wewnętrznym w której zaawansowany dwukierunkowy auto posuw umożliwia wyczyszczenie kanalizacji i likwidacja zatoru. Do odblokowywania odpływów toalet, zlewów, pisuarów i wanien/pryszniców.

RIDGID K-6P
Sprężyna elektryczna do czyszczenia kompaktów, Skuteczne udrażnianie muszli klozetowych.

Sprzęt diagnostyczny.

Kamera termowizyjna BOSCH GTC 400 C PROFESSIONAL, która umożliwia
natychmiastową wizualizacja różnic temperatury dzięki funkcji inteligentnego dokumentowania wyników pracy, a następnie szybką wymiana danych i łatwe dokumentowanie obrazów termicznych, które możemy przekazać klientowi po wykonanych pomiarach. Dzięki zastosowaniu technologii obraz w obrazie możliwe jest wyświetlanie obrazu termicznego nałożonego na obraz rzeczywisty i dzięki temu łatwiejsze zlokalizowanie miejsca pomiaru.

ENDOSKOP WIFI 1200P PRO 10M
Wodoodporna kamera inspekcyjna posiada wbudowane diody LED, które doświetlają miejsce pracy endoskopu. Diody posiadają regulację jasności dzięki czemu możemy uniknąć prześwietlenia obrazu i dostosować moc diod LED do sytuacji. Przewód o długości 10 metrów. Podgląd na żywo wraz z opcją dokumentowania w postaci zdjęć lub filmu.

WILGOTNOŚCIOMIERZ WIP-24
Przeznaczony jest do szybkiego, nieniszczącego (bezinwazyjnego) pomiaru wilgotności. Urządzenie działa na zasadzie pomiaru stałej dielektrycznej. Badany materiał jest penetrowany przez pole elektromagnetyczne.

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak oraz firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

tel. 504-746-203, Wrocław.